Meble z pinterest-aZrobimy meble z drewna, płyt laminowanych oraz metalu na wymiar bazując na Twojej inspiracji lub pomyśle! :)
Napisz do nas!

Zobacz jak wygląda ten proces

Meble industrialne na wymiar

1. Skontaktuj się z nami

Jeżeli do nas nie napiszesz, nie dowiesz się jaką ofertę możemy dla Ciebie przygotować. Możesz skontaktować się z naszą firmą na kilka sposobów:

  1. Wyślij wiadomość e-mail pod adres: [email protected] (preferowana metoda kontaktu; odpisujemy maksymalnie w przeciągu kilku godzin),
  2. Zadzwoń pod numer: 514 683 432 - porozmawiamy,
  3. Możesz wypełnić formularz kontaktowy na stronie kontaktowej.

2. Powiedz lub napisz czego potrzebujesz

Postaraj się w możliwie precyzyjny sposób opisać to, czego potrzebujesz. Niezwykle pomocne, na tym etapie, są wszelkie szkice, zdjęcia inspiracji (np. z Pinterest-a), rzuty. Jeżeli co do jakiegoś z elementów nie masz pewności, nie bój się zapytać o radę. Często doradzamy co do metod wykonania pomysłu klienta.

Zmierz lub podaj przybliżone wymiary przesyłanego przedmiotu do wyceny. Jeżeli nie potrafisz określić jego wielkości, spróbujemy to zrobić razem na podstawie przesłanych zdjęć.

3. Przygotowanie wyceny

Opracowanie wstępnej wyceny zajmuje nam zwykle do około 3 dni. W przypadku bardziej skomplikowanych przedmiotów potrwa to nieznacznie dłużej, o czym Cię poinformujemy.

Zamawiając u nas dajemy Ci gwarancję, że ostateczna cena za przedmiot nie będzie większa niż przedstawiona wycena. Ba! Możliwe nawet, że za zamówienie zapłacisz mniej, w przypadku gdy wykonamy go finalnie taniej (możliwa różnica w cenach materiałów, usługi malowania itp).

4. Dokładny pomiar

Pasuje Ci nasza oferta? Wiesz jak będzie przebiegała realizacja? To świetnie! Pora na Twój ruch!

Prześlij nam dokładne wymiary. Bardzo ważne by wykonać je z wyjątkową starannością. To ostatni moment na ich ewnetualną korekcję!

5. Akceptacja zlecenia

Mamy już rzuty, dokładne wymiary i ustaliliśmy koncept. Czas na akceptacje zlecenia!

Na tym etapie prześlemy Ci fakturę proformę lub fakturę zaliczkową w wysokości 30% ustalonej kwoty, a po jej opłaceniu przejdziemy do realizacji modelu 3D Twojego zlecenia.

6. Opracowanie modelu 3D

To krok, na który nie decydują się wszystkie firmy ze względu na jego pracochłonność. Uważamy, że przy poprawnym modelu 3D, o ewentualną pomyłkę w zrozumieniu na linii zamawiający — wykonawca, znacznie trudniej. Dla nas to kilka godzin pracy, dla Ciebie pewność, że realizujemy dokładnie to, czego chcesz.

7. Ty odpoczywasz a my pracujemy nad Twoim wymarzonym wnętrzem

Cztery tygodnie to maksymalny czas na realizację Twojego zamówenia. W przypadku, gdyby miał on się zmienić, powiadomimy Cię o tym na samym początku.

8. Transport

Gdy przedmiot jest już gotowy, wysyłamy go do Ciebie wybranym na etapie ustaleń środkiem transportu. W przypadku dużych konstrukcji pomagamy w ich wniesieniu.

9. Ukończenie prac i wspólna kawa

Pijemy też herbatę ;) P.S. Koniecznie z cukrem!