•  Czy istnieje możliwość odbioru zamówionego produktu w sklepie stacjonarnym?

  Niestety nie. Nie prowadzimy sprzedaży naszych produktów w punktach stacjonarnych. Konkurencyjność na rynku możemy utrzymać prowadząc jedynie sprzedaż internetową i ograniczając tym samym koszty związane z utrzymaniem infrastruktury sprzedaży stacjonarnej.

 • Jak długo trwa realizacja zamówienia indywidualnego (szytego na miarę)?

  Czas wykonania produktu indywidualnego zależy głównie od stopnia jego skomplikowania, liczby zamówionych sztuk oraz aktualnej dostępności wymaganych materiałów. Z reguły nie jest to jednak dłużej niż 3 tygodnie od momentu zatwierdzenia projektu. O szacowanym terminie ukończenia zlecenia informujemy podczas rozmów indywidualnych prowadzonych w ramach zlecenia.

 • W sklepie X podobny produkt jest tańszy. Dlaczego u Was jest drożej? / W sklepie X znalazłem taki sam produkt w niższej cenie!

  Owszem, może się tak zdarzyć iż w sklepie X produkt o „podobnej" konstrukcji może być tańszy. Warto w takim przypadku zwrócić uwagę na jakość jego wykonania. Zdecydowana większość oferowanych, tańszych produktów robiona jest z materiałów o gorszych właściwościach. Wiąże się to między innymi z zastosowaniem przez konkurencję gorszych materiałów. Gdzie oszczędzają konkurenci?:

  - Stosują stal gorszej jakości, o dużo cieńszej ściance kształtownika,
  - Konstruują elementy tak by wymagały one skręcania, ujmując na stabilności, trwałości i solidności konstrukcji (oszczędzając na kosztach przesyłki i magazynowania),
  - Wykorzystują tanie materiały drewnopodobne,
  - Nie zapewniają odpowiedniej obróbki fizycznej i chemicznej wykorzystywanej stali,
  - Zapewniają tylko jedno pokrycie farbą nawierzchniową spawanych konstrukcji,
  - Nie zapewniają procesu kontroli jakości.

  Na co warto zwrócić uwagę porównując oferty?

  Porównaj:
  - Całkowite wymiary,
  - Zastosowane materiały,
  - Wagę,
  - Sposób wysyłki (meble skręcane, wysyłane w całości),
  - Technologię wykonania,
  - Dbałość o szczegóły.